Domů Novinky

Novinky

Horní výlup pomocí 3D technologií

21. 10. 2021

Připravili jsme pro našeho zahraničního zákazníka horní výlup, který je vyroben 3D technologií. Navíc šetří čas při přípravě nástroje a pomáhá maximalizovat rychlost výroby.

A co to znamená pro naše zákazníky? Velmi ostré kolíky jsou strojně implementovány do různých výšek a díky této možnosti zákazníci eliminují používaní spodních jehel a tím významně zkracují přípravné časy na jejich strojích.

Tento nástroj je vhodný, jak pro krátké výrobní série (krátké přípravné časy), tak pro dlouhé výrobní série (vysoká efektivita výroby). Na nástroji záleží!Vydali jsme další číslo KNEWS!

19. 01. 2021Další dotační projekt: Digitalizace a robotizace ve společnosti

09. 12. 2020

Další dotační projekt: Digitalizace a robotizace ve společnostiDalší dotační projekt: Digitální transformace společnosti Karel Kaňák, s.r.o.

14. 01. 2020

Další dotační projekt: Digitální transformace společnosti Karel Kaňák, s.r.o.Dotační program: Úspora energií a využití odpadního tepla z technologií

11. 09. 2019

Zahájili jsme realizaci projektu Úspora energií a využití odpadního tepla z technologií, který je realizovaný s dotační podporou. Program Úspory energie se zaměřuje na snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru. Účelem programu je podpora opatření přispívající k úspoře konečné spotřeby energieGDPR

16. 05. 2018

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že naše společnost Karel Kaňák, s.r.o. zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“).

Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje, které společnost Karel Kaňák, s.r.o. shromažďuje, shromažďuje pouze pro odůvodněné účely a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

Karel Kaňák, s.r.o.SPLNÍME I TY NEJNÁROČNĚJŠÍ POŽADAVKY

06. 03. 2014

Koncem prosince 2013 jsme nainstalovali nový stříhací a ohýbací automat. Jde o stroj Coilmate Pro od jednoho z předních výrobců těchto strojů na světovém trhu, firmy ELCEDE. Další stroj bude instalován v polovině dubna 2014.
Tyto vysoce přesné stroje splňují ty nejnáročnější požadavky našich současných a budoucích zákazníků. Pomohou nám znatelně zvýšit kvalitu výsekových nástrojů s dosažením co nejvyššího výkonu výsekového stroje a součastně nám zvýší produktivitu ve výrobě. Chceme tímto naplňovat naši vizi a být jasnou a přirozenou volbou pro výrobce obalů při výběru dodavatele výsekových nástrojů.Zpět