BG CZ EN DE HU SK
Home Novinky

Novinky

Naše společnost vyhlašuje výběrové řízení!

19. 7. 2017
Výběrové řízení
Naše společnost vyhlašuje výběrové řízení pod názvem:
 
„Rozšíření znalostí v oblasti ERP systémů pro výrobní společnost“
 
Bližší informace naleznete na:
https://www.esfcr.cz/zadavaci-rizeni-opz/-/asset_publisher/0vxsQYRpZsom/content/rozsireni-znalosti-v-oblasti-erp-systemu-pro-vyrobni-spolecnost?inheritRedirect=false
 

SW ImpactCAD školení uživatelů“

Bližší informace naleznete na:
https://www.esfcr.cz/zadavaci-rizeni-opz/-/asset_publisher/0vxsQYRpZsom/content/sw-impactcad-skoleni-uzivatelu?inheritRedirect=false
 


Jedeme na Vltavu a do Burvarky :-)

7. 6. 2017
Zaměstnanci firmy si vybrali z návrhu akcí pro rok 2017 sjíždění vody. Tak a je to tady! :-)

Dne 10. 6. 2017 je zajištěno sjíždění Vltavy! 
V pátek 9. 6. 17 se do 19:00 hodin ubytujeme v kempu Koruna. Je zajištěno 10 míst v hostelu a zbytek lidí půjde pod stany :-)

Sjíždění je zajištěno na sobotu 10. 6. 2017 z Vetřní (start v 10:00 hodin ), kde budou účastníci z kempu Koruna převezeni autobusem. Sjíždět se bude do kempu...přes Český Krumlov. Čeká nás cca 18 km úsek s 6ti splavy (cca 5 hodin).

V něděli 11. 6. 2017 po snídani návrat přes České Budějovice, kde navštívíme pivovar Budvar s ochutnávkou a obědem v místní pivnici. :-)

Více na facebookuIMG_20150718_135849.jpg

Škola končí a co dál?

22. 10. 2014
Dne 21.10.2014 se naše společnost účastnila projektu “Škola končí a co dál?“, který byl organizovaný Centrem vzdělávání všem. Cílem této akce bylo motivovat studenty posledních ročníků středních škol, aby začali být již nyní aktivní ve vyhledávání pracovních příležitostí a aby jejich vstup na trh práce byl co nejplynulejší. Na přednášce jsme studentům ukázali praktické příklady z výběrových řízení a dali jsme jim pár tipů k tomu, aby byli na trhu práce úspěšnější. Doufáme, že tato přednáška pomůže co nejvíce studentům najít vysněnou pracovní pozici a těšíme se na další projekty, které budou propojovat střední školy a výrobní společnosti. Foto.
 

SPLNÍME I TY NEJNÁROČNĚJŠÍ POŽADAVKY

6. 3. 2014
Koncem prosince 2013 jsme nainstalovali nový stříhací a ohýbací automat. Jde o stroj Coilmate Pro od jednoho z předních výrobců těchto strojů na světovém trhu, firmy ELCEDE. Další stroj bude instalován v polovině dubna 2014.
Tyto vysoce přesné stroje splňují ty nejnáročnější požadavky našich současných a budoucích zákazníků. Pomohou nám znatelně zvýšit kvalitu výsekových nástrojů s dosažením co nejvyššího výkonu výsekového stroje a součastně nám zvýší produktivitu ve výrobě. Chceme tímto naplňovat naši vizi a být jasnou a přirozenou volbou pro výrobce obalů při výběru dodavatele výsekových nástrojů.

Mladé házenkářky HK Hodonín

9. 1. 2014
Mladé házenkářky HK Hodonín, které již několik let finančně podporujeme, obsadily druhé místo na mezinárodním turnaji v Prešově, který se konal na začátku letošního roku.
Z jejich úspěchu máme velkou radost, dívkám blahopřejeme. Věříme, že krásný start je zárukou jejich dalších úspěchů po celý rok 2014. Více informací naleznete zde.

Stáže v naší firmě

6. 1. 2014
Společnost Karel Kaňák se od ledna letošního roku zapojuje do projektu Stáže ve firmách – vzdělávání praxí, který v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost realizuje Fond dalšího vzdělávání (příspěvková organizace MPSV ČR). Nyní k nám nastoupil první stážista, který se u nás bude učit programování NC strojů. Těšíme se na naši novou pracovní posilu a doufáme, že mu pomůžeme perfektně nastartovat jeho kariéru.  

Vánoční punč 2013

20. 12. 2013
V naší společnosti se již stalo tradicí, že poslední pracovní den před Vánocemi nám pan Kaňák uvaří lahodný vánoční punč a užíváme si pro nás poslední pracovní den v roce. Po odbití čtrnácté hodiny jsme se všichni sešli, popřáli si krásné svátky, pan Kaňák nám předal dárečky a začali jsme degustovat. Letos poprvé jsme měli i opékané prasátko, které nám tu již od rána vonělo a celému dni přidalo ještě lepší atmosféru.  Musíme zhodnotit, že letošní ročník byl obzvláště povedený a už se opět těšíme na ročník další – děkujeme pane Kaňáku a přejeme vše nejlepší v novém roce. Foto 1, foto 2, foto 3, foto 4, foto 5.

Vánoční večírek 2013

14. 12. 2013
V sobotu 14.12.2013 se uskutečnil vánoční večírek pro naše zaměstnance a jejich partnery. Celá akce probíhala v Prušánkách ve vinných sklepech u Jeňoura, kde na nás čekalo chutné občerstvení o několika chodech, výborné víno i živá kapela. Všichni účastníci se perfektně bavili a odpočinuli si od každodenních problému a  předvánočního shonu. Výborná byla i degustace vína, kde jsme se opět přiučili něčemu novému. Chtěli bychom tímto poděkovat Marceli Bačové, která celý večírek bezchybně zorganizovala a také panu Kaňákovi, bez kterého by večírek vůbec neproběhl.

výsledky soutěže o nejlepší buchtu společnosti:)

8. 11. 2013
Nedávno u nás proběhla historicky první řada soutěže O NEJLEPŠÍ BUCHTU SPOLEČNOSTI. Všichni zaměstnanci, kteří rádi pečou nebo mají drahé polovičky s láskou k pečení, se mohli přihlásit a přinést svůj výtvor. Celkem se do soutěže přihlásilo 14 buchet a na naší šestičlenné porotě ležel velmi těžký úkol – vybrat tu nejlepší. Po náročném bodování se vítězkou stala naše zapálená kolegyně Mária Karasová :-). Předvedla umění hodné profesionální cukrářky a vytvořila dort s logem, které přesně kopíruje logo naší společnosti. Za perfektní výtvor, který nás překvapil jak chuťově tak vizuálně si zasloužila první cenu v podobě Wellness pobytu pro dvě osoby. Doufáme, že si to pěkně užijete a všem ostatním uchazečům děkujeme, za účast. Foto1, foto 2.

Artios CAD a jeho podpora

1. 10. 2013
S platností od 1.9.2013 naše firma prodloužila servisní smlouvu na ArtiosCAD s firmou Esko. Od tohoto data se budeme exklusivně  spolupodílet na vývoji toho softwaru v našem odvětví.

Nový web

16. 9. 2013
Spuštěn nový web naší firmy.

Brausse Europe

9. 4. 2013
Od 1. ledna 2013 jsme se dohodli na výhradním obchodním zastoupení strojů Brausse Europe na CZ, SK a HU trzích. Více...

20 let firmy Karel Kaňák, s.r.o.

3. 10. 2011
Dne 8. 9. 2011 firma Karel Kaňák, s.r.o. oslavila 20 let od svého založení. Při této příležitosti byla otevřena druhá výrobní hala. Více…

Zpět

KAREL KAŇÁK, S.R.O., Tovární 1237/35, 696 01 Rohatec, Tel.: +420 518 399 711

Copyright © 2018 Karel Kaňák, s.r.o.

Design by: David Geč - Web by: Bluesoft